Kayıt Ol

Çocuk Bilgileri

  Veli Bilgileri

  Yaş Gruplarımız

  4 yaşta “Aktif Öğrenme”yi destekleyecek şekilde tasarlanmış eğitim içeriğimizde çocuklarımızın yazma ve okuma becerilerine yönelik bir program sunulmaktadır. Ayrıca etkinlik ve tüzder destekli zeka oyunlarıyla düşünme ve el-göz koordinasyonlarını sağlama kabiliyetleri geliştirmeleri hedeflenmektedir.
  Çocuklarımızın oyuna en çok ihtiyaç duydukları bu dönemdeki faaliyetlerimizin hedefi, çocuk gelişimi uzmanlarımız eşliğinde çocuklarımıza, güvenilir ve sevgi dolu bir ortamda kendi yaş grubuyla oyun oynama ve sosyalleşme imkanı sağlamaktır.
  Bu yaş grubundaki derslerin amacı; çocukları tercihlerini ve beğenilerini ifade etmeleri için teşvik etmek, gelişimlerinin farkına vardırmak, problem çözme becerilerini artırmak, temel branş derslerini öğretmek, dikkat ve hafızalarını geliştirmektedir.

  Dikkat

  1. 2020 - 2021 öğretim yılında anaokuluna girmek için, çocuğunuzun 31 Ağustos'ta veya öncesinde beş yaşında olması gerekir.
  2. Lütfen doğum belgesi, kimlik belgesi veya pasaportun bir kopyasını getirin (geçiş anaokuluna veya anaokuluna giren öğrenciler için)
  EĞİTİMİN MERKEZİNE HOŞ GELDİNİZ

  EĞİTİM MODELİMİZ

  "Bir neslin ihyası kötülerin imhasıyla değil genç nesillerin eğitilmesi iledir." Eğitime Yeni Bir Bakış; 5Q EĞİTİM MODELİ (Boğazhisar Eğitim Kurumları İşbirliğiyle) Boğazhisar Eğitim Kurumları tarafından “Z” kuşağının eğitimi üzerine akademisyenler ve eğitim uzmanları tarafından geliştirilen, patent tescili yapılan 5Q Eğitim Modeli, bireyi tüm yönleri ile geliştirilen bir eğitim modelidir. Her birey zihinsel, sosyal, duygusal, ruhsal ve bedensel olarak doğuştan gelen büyük bir potansiyele sahiptir. 5Q Eğitim Modelinin amacı bu potansiyeli bütün yönleriyle ortaya çıkararak öğrencilerin aklı selim, kalbi selim ve zevki selim sahibi bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamaktır.
  Kindori

  Eğitici Oyunlar

  Çocuklarımız anaokulunda birlikte oyun oynama ve öğrenme becerilerini geliştirirken paylaşma duygularını da geliştirirler.

  Sağlıklı Yiyecekler

  Okulumuzda Kahvaltı, yemek ve ikramlarımızda ürünlerin kaliteli, günlük, taze ve Helal sertifikalı olmasına dikkat ediyoruz.
  Merkezgülleri Anaokulu - Favicon

  Harika Öğretmenler

  Deneyimli ve özverili öğretmenler ekibi, çocuğunuzun her açıdan daha fazla gelişmesine yardımcı olacaktır.

  Sevimli Sınıflar

  Sınıflarımız ve oyun alanlarımız çocukların ilgisini çekecek şekilde renkli ve yaşlarına uygun olarak dizayn edilmiştir.